Nejlepší domácí pekárna

👁️‍🗨️ 591 x přečteno

Nejlepší domácí pekárna

Občas se mi poštěstí v pekárně nakupovat zrovna v momentě, kdy právě pekaři dopečou čerstvý nový chléb. Voní už z dálky a já mám chuť si jej dát již v samotné prodejně, klidně jen tak bez ničeho. Hřeje mě alespoň pocit, že mám právě upečený chleba. Těším se proto domů, až si jej s rodinou pěkně vychutnáme a zakousneme se do něj :). Jistě znáte ten lahodný a příjemný pocit, když čerstvý chléb jemně zakřupe. Kéž by se mi vždy dařilo chytnout čas, když pekárna zrovna dopeče nový chleba. A v tom mě to napadlo. Proč čekat na místní pekárnu a nemít rovnou čerstvý chléb každý den?

nejlepší domácí pekárna

Tato myšlenka mě přivedla k akci, abych koupil domácí pekárnu. Pekli jsme sice doma občas v troubě, ale příprava a vše kolem bylo vždy zdlouhavé a chleba nebyl moc často. Já nejsem žádný pekař, co si budeme povídat, radši ochutnávám, než peču ;).

A když čerstvý domácí chléb, tak ať mám na to taky pořádnou pekárnu.

Nejlepší domácí pekárna – jakou vybrat?

eta delicca

Co člověk, to jiný názor a představa. Protože jsem nováčkem na poli domácích pekáren, zvolil jsem tu nejkupovanější, prověřenou a která se mi bude designově líbit. Jako nejlepší domácí pekárna mi vyšla ETA Delicca. Ženě se také líbila, protože umí i bezlepkové pečení. A tak nebylo co řešit. Nejlepší domácí pekárna byla vybrána a už se těším, až si v ní upečeme domácí chléb či jiné dobré pochutiny.

Nejlepší domácí pekárna ETA Delicca recenze:

Ocení ji všichni milovníci kvalitních potravin a křupavého pečiva. Disponuje 12 předvolenými programy pro pečení. Má přehledný, podsvícený LCD displej. Provedení domácí pekárny ETA Delicca je v elegantním nerezovém provedení a vzhledově tak zapadne krásně do každé kuchyně. Údržba je velmi snadná. Má nepřilnavý vnitřek, takže vyjmutí pečiva je opravdu snadné. Vnitřní díly se mohou umývat v myčce. Domácí pekárna ETA Delicca má 12 promyšlených programů, pomocí nichž připravíte bezpočet zajímavých dobrot.

Od klasického chleba až třeba po chleba bezlepkový, také sladké druhy pečiva, dorty nebo i marmeládu. A na to Vám stačí tato jedna domácí pekárna ETA Delicca. Průhledné okénko na víku poskytuje snadnou kontrolu nad průběhem pečení, nebo můžete v určitých fázích pečení i víko opatrně nadzvednout a podívat se přímo. Jako samozřejmost je potom nastavení konkrétního bochníku, velikost či variantu propečení kůrky. A to všechno pomocí pár intuitivních tlačítek, není to žádná věda a zvládne to úplně každý.

domácí pekárna eta delica

Domácí italský chleba:

400 ml vody
1x lžička soli
1x lžička cukru

1x lžíce olivového oleje
480 g hladké pšeničné mouky
100 g pšeničné krupice
1x celé droždí (čerstvé)

Nalijeme do nádoby nejprve všechny tekuté složky, přidáme mouku a krupici, do jednoho rohu nasypeme sůl, do opačného rohu na druhé straně cukr, na závěr do středu rozmělníme droždí na malé kousky. Zvolíme program 1 a nastavíme si kůrku. Zapneme a pak už jen čekáme, než se chleba upeče. Na displeji můžeme průběžně sledovat zbývající čas, než bude pokrm hotový. Opravdu snadné, zvládne to úplně každý a ten výsledek za to stojí.

nejlepší domácí pekárna delicca

Parametry produktu: domácí pekárna ETA Delicca

Souhrn
VýrobceETA
Hmotnost6.8 kg
Počet pečících nádob1
Hnětací hákyano
Počet hnětacích háků2
Odložený startano
Příkon800 W
Displejano
Akustický signálB
Hmotnost chleba900 – 1300 g
Časovač až na12 h
Pečící možnosti
Počet programů12
Udržování teplotyano
Program rychlé pečeníano
Program bezlepkové pečeníano
Program marmeládaano
Možnosti nastavení stupně opečení kůrkystřední; světlá; tmavá
Rozměry
Kapacita nádoby1300 g
Výška31 cm
Šířka46 cm
Hloubka30 cm

Na domácí pekárnu ETA Delicca navazuje nový typ ETA7149:

 

Zde přikládám aktuální přehled těch nejlepších pekáren z kategorie – nejlepší domácí pekárna:

Doporučujeme také další články:

✅ Praní prádla – pračka LGF72J5HY3W – recenze

Nejlepší krém na vrásky? Top 8

Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 8

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Petr Štefanský

Petr Štefanský

Jmenuji se Petr a od dob svých studií jsem se potýkal s nejrůznějšími zdravotními problémy. Tato kapitola života ve mě zanechala řadu poznatků a zkušeností, o které bych se s Vámi rád podělil. Některé nepříjemnosti se mi podařilo vyřešit, jiné ještě stále řeším. Zajímají mě nové metody, ale i ty staré a osvědčené po generace. Mým životním mottem je: "každý den máš možnost něco zlepšit"