Tipy na (nejen) vánoční dárky 2020

👁️‍🗨️ 292 x přečteno

Letošní Vánoce budou zvláštní. První covidové. Doufejme, že také poslední takové, kdy duch Vánoc dostává hodně zabrat. Možná však paradoxně o to více budou letošní svátky důležitější než jindy. K Vánocům odjakživa patří vánoční dárky. Bez ohledu na dobu, věk či ekonomickou úroveň, bez dárků to zkrátka nikdy nebudou ty „pravé“ Vánoce. Možná na tom jste jako já.

V průběhu října začínám přemýšlet nad tím, co letos, s tím, že času ještě dost, v průběhu listopadu se dostavuje mírná nervozita ve stylu, co já letos koupím, vždyť všechno už tu někdy bylo a koncem listopadu už začíná nákupní horečka, abych vše nenechal na poslední chvíli. V tomto období vymýšlení, co koupit, se vždy hodí nějaká ta inspirace. Člověk hledá, hledá, hledá, ale často ho něco zajímavého upoutá tam, kde by to ani nečekal.

tipy na vánoční dárky

 

Sestavil jsem pro Vás ve spolupráci s portálem Heureka.cz pár tipů na vánoční dárky pro rok 2020. Ať již sháníte pro něho, pro ni, pro děti, nebo pro celou rodinu, tyto tipy jistě pod stromečkem ostudu neudělají. Sice se říká, že není důležitá hodnota daru, ani jeho nápaditost, daleko více rozhoduje, zda je darován od srdce, ale není to pravda vždy, přeci jen každý je rád, když pod stromečkem najde něco zajímavého. Leckdy jsou také dary indikátorem toho, jak si druhého vážíme a třeba speciální v partnerských vztazích může toto podcenění mrzet.

Tipy na vánoční dárky 2020:

Tip #1

 

Vyhlížíte grilovací sezónu? Já také. Gril je dárkem, kterým potěšíte vždy. Šetřit na grilu se ale úplně nevyplácí, protože připravit parádně chutné dobroty z grilu, chce trochu toho kumštu. S tímto grilem jde grilování samo a mistrem grilování se může stát opravdu každý.

 

Tip #2

 

Trávit čas u počítače? Covid ukázal, že se bez něj neobejdeme ani do budoucna. Mobilní telefony jej nahradit stále nedokážou. A když už sedět u počítače, tak pohodlně pro záda. A protože nejen učením a prací živ je člověk, co si takhle něco i zahrát? S touhle židlí budete vždy ve formě.

Tip #3

 

Skvělý dárek pro menší děti, ocení jej ale i žáci prvního stupně základních škol. Dárek, který potěší, ale také umí učit, rozvíjí v dětech představivost a chuť poznávat nové věci zábavnou formou.

 

Tip #4

 

Čistička vzduchu, odvlhčovač a ionizátor v jednom. Dárek pro celou rodinu, který ocení každý, kdo rád tráví čas v čistém prostředí. Není hlučný, dobře vypadá a snadno se ovládá.

 

Tip #5

 

Představte si nevlídné počasí, zimu, déšť, nechce se nám ven. Nechce se nám ani cvičit. Co teď? Co takhle běžecký pás? Udělat něco pro sebe v pohodlní domova. Pomoci tělu spálit nějaký ten tuk a dostat se do formy. Ideální dárek pro všechny, kdo chtějí udělat něco pro sebe i v pohodlí domova.

 

Tip #6

 

Nadupaný telefon s výbavou přesahující jeho cenu. 64 Mpix fotoaparát a možnost natáčet video z dvojité perspektivy. Komfort pro oči, velký display, dlouhá výdrž baterie a moderní design. K tomu 5G připojení a možnost rychlonabíjení.

 

Tip #7

 

Kdo si hraje nezlobí, aneb zábava v nejmodernějším provedení. Kdo by neznal Sony Playstation, stálici a dlouhodobé číslo jedna na poli herních konzolí. 5tá řada přináší opět novou dimenzi herního zážitku se spoustou exkluzivního obsahu.

Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Petr Štefanský

Petr Štefanský

Jmenuji se Petr a od dob svých studií jsem se potýkal s nejrůznějšími zdravotními problémy. Tato kapitola života ve mě zanechala řadu poznatků a zkušeností, o které bych se s Vámi rád podělil. Některé nepříjemnosti se mi podařilo vyřešit, jiné ještě stále řeším. Zajímají mě nové metody, ale i ty staré a osvědčené po generace. Mým životním mottem je: "každý den máš možnost něco zlepšit"

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.