Hity Vánoc 2019

👁️‍🗨️ 339 x přečteno

Ať již letošní Vánoce splnily Vaše očekávání, či nikoliv, určitě je zajímavé podívat se na to, jaké produkty letos našinci kupovali nejčastěji. Ve spotřebním koši nalezneme nejen stálice, které v dnešní době jistě nikoho nepřekvapí, jako mobilní telefon či televize, v nejlepší desítce se však objevilo i pár pozoruhodných překvapení. Zkrátka jen se potvrdilo, že jsme národ, který rád využívá obchodních pobídek či lákadel, a který si zároveň rád hraje. Letos tomu nebylo jinak. Pojďme se podívat na hity Vánoc 2019 trošku podrobněji.

vánoční hity 2019

Hity Vánoc 2019

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea

Kdo z nás občas nezatoužil sednout za volant kamionu a vydat se nekonečnými dálavami vstříc dalšímu a dalšímu horizontu. Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea tuto možnost přináší. Jedná se o pokračování úspěšného simulátoru z dílny českého vývojářského studia SCS software.

 

Vabank – Michael Kocáb

Napínavá kniha rozebírající téma Sametové revoluce takříkajíc zevnitř, očima přímého účastníka zákulisních jednání. Michael Kocáb se v knize Vabank snaží ukázat komplikovanost celého jednání i rozplést charaktery jednotlivých postav z vlastního pohledu. V druhé části díla se autor věnuje problematice odsunu sovětských vojsk, které řešila tehdejší federativní vláda.

 

Razer Hammerhead True Wireless

Razer Hammerhead True Wireless, neboli bezdrátová sluchátka pro pařany a ty hráče, kteří potřebují co nejlepší sladění zvuku s obrazem. Jinými slovy krátkou odezvu. Razer Hammerhead True Wireless ale oceníte i u filmů nebo při poslechu hudby.

 

BOGSFOOTWEAR boty B PUFFY MID černé

Cenově velice příznivé sněhule představují jakýsi návrat do časů dřívějších, kdy se sněhule nosily jako základní zimní obuv. Elegantní design padl jistě do oka nejedné slečně či dámě. Tyto sněhule zkrátka nejen zahřejí, ale i dobře vypadají. BOGSFOOTWEAR boty B PUFFY MID černé s kožíškem uvnitř jsou jednoduše vábničkou pro zimní počasí a radovánky.

 

Hity Vánoc 2019 – Mindok Desítka

Pomyslnou stříbrnou příčku obsadila rodinná hra Mindok Desítka. Co by to bylo za Vánoce, kdyby se pod stromečkem nemihnula nějaká ta společenská stolní hra. Jak se říká, kdo si hraje, nezlobí. Jedná se o hru vědomostního typu pro 2-8 hráčů. Smyslem hry Mindok Desítka je samozřejmě získat co nejvíce správných odpovědí, konkrétně žetonů za správnou odpověď. Vítězem se pak stává ten, kdo získá jako první 20 bodů. Hra obsahuje 200 tematických okruhů, celkem s 2000 otázkami a 2000 správnými odpověďmi. Spousta zábavy, vědomostí, ale i riskování a rivality, to vše představuje Mindok Desítka.

 

Hity Vánoc 2019 – Xiaomi Amazfit Stratos 3

Největším hitem letošních Vánoc, alespoň co se internetu týče, jsou možná trochu překvapivě chytré hodinky od stále populárnější značky Xiaomi. Ta sice dobyla český trh hlavně díky chytrým telefonům, ale také v dalších oblastech evidentně nezaostává. Xiaomi Amazfit Stratos 3 jsou chytré hodinky se dvěma režimy. Jeden určený pro sportovce, který vyhodnocuje nejrůznější data, ten druhý je pak určený pro klasické funkce jako je měření času, poslech hudby apod. Hodinky Xiaomi Amazfit Stratos 3 jsou velmi odolné, vyrobené z hi-tech materiálů. Samozřejmostí je podpora nejrůznějších aplikací, dlouhá výdrž baterie i voděodolnost. Elegantní, doslova až nadčasový vzhled dodává hodinkám šmrnc, jejich nošení je tak zkrátka prestižní záležitost.

 

Související články
Hity Vánoc 2019 – jaké trendy ovládnou Vánoce?
Hity Vánoc 2019 – tipy na dárky dle portálu novinky.cz

Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Petr Štefanský

Petr Štefanský

Jmenuji se Petr a od dob svých studií jsem se potýkal s nejrůznějšími zdravotními problémy. Tato kapitola života ve mě zanechala řadu poznatků a zkušeností, o které bych se s Vámi rád podělil. Některé nepříjemnosti se mi podařilo vyřešit, jiné ještě stále řeším. Zajímají mě nové metody, ale i ty staré a osvědčené po generace. Mým životním mottem je: "každý den máš možnost něco zlepšit"