Tipy na vánoční dárky 2022

👁️‍🗨️ 327 x přečteno

Nedávno jsem četl článek o Elonu Maskovi a jeho představení „myslícího“ lidského robota jménem Optimus. Má být vyráběn ve velkém, doslova v miliónech a za cenu někde okolo půl miliónu korun… Ač mne jakožto fanouška filmové série Terminátor tato budoucnost trošku zneklidňuje, hlavou mi probleskla v návaznosti myšlenka: „to by byl parádní dárek na Vánoce ????“. Nadšení však po chvíli vystřídalo zděšení a uvědomění. Ony se totiž skutečně blíží zase Vánoce a tedy tradiční cirkus úvah typu co koupit, to už tu bylo, na tohle se bude akorát prášit apod.

tipy na vánoční dárky 2022

 

Nakonec se mi podařilo sestavit pár tipů na vánoční dárky 2022, které osobně považuji za užitečné a se kterými by člověk neměl udělat chybu. Tipy naleznete v závěru tohoto článku sestavené dle nejprodávanějších produktů na Heurece v dané oblasti. Třeba pomohou také vám. Ta trocha námahy za radost blízkých totiž určitě stojí. Letošní Vánoce, respektive nákupy dárků, se pravděpodobně ponesou ve stínu energetické a ekonomické krize a budou jimi ovlivněny. O válečných a pandemických hrozbách se snad ani nemá cenu zmiňovat. Je toho tedy spousta, co nám může dělat starosti a zasahovat do našich peněženek.

Jen takto bychom však Vánoce pojímat neměli. Mysleme na druhé, ale nezapomínejme ani na sebe. Vždy totiž nemusí jít jen o to udělat radost ostatním, udělat radost pěkným dárkem sobě samému má v této době také smysl. O co je dnešní doba náročnější, o to více bychom měli myslet na naši psychickou pohodu. Zkrátka myslet jiným směrem a nekonzervovat se pouze v problémech. Vím, někdy to tak snadné není a člověka dokáží problémy zcela paralyzovat. Proto je potřeba hrát si, bavit se, sportovat, a to v každém věku. Vánoce jsou k tomuto skvělá příležitost.

Moje máti vždycky říkávala, že Vánoce nejsou o penězích, že radost se dá udělat i dárkem, který člověk vyrobil, vytvořil nebo do něj vložil něco ze své osobnosti. To je svatá pravda. Mějme však na paměti také to, že dárek by neměl být jen chvilkový moment, ale měl by být s obdarovaným ideálně po celý rok a zpříjemňovat mu život. Haraburdí ve skříni či ve sklepě máme totiž každý určitě dost ????

Tipy na vánoční dárky 2022 – seznam vybraných 10 dárků, které zaručeně neskončí na smetišti

pozn. kliknutím/klepnutím na obrázek zobrazíte kartu produktu na Heurece

Dárek 1 – Olejový radiátor jako dokonalá obrana proti zimě v energokrizi

Dárek 2 –  Jsme to, co jíme… inspirativní knížka o cestě k lepšímu já

Dárek 3 – Na kolo i v zimě nebo dešti? S tímto cyklotrenažérem bude i sport bavit

Dárek 4 – REXhry Divukraj– skvěle vypadající a chytlavá desková hra až pro 4 hráče, ve které budujete lesní městečko

Dárek 5 – Ve zdravém těle zdravý duch aneb proteinová dieta pro každého

Dárek 6 – Depilační krém nejen pro muže, aneb tenhle kraj není pro chlupatý

no hair crew depilační krém pro moderní muže

Dárek 7 – Výkonná sušička potravin, zeleniny či ovoce – chytrá příprava na horší časy

Dárek 8 – Cenově dostupné elektrokolo do každého terénu s parádním designem

Dárek 9 – Moderní podložka pro každého na cvičení či jógu

Dárek 10 – Speciální krém pro zdravou a příjemně vypadající pokožku nejen v obličeji

everdry kyselina hyaluronová na vrásky

 

Zdroje pro článek Tipy na vánoční dárky 2022:
srovnávač Heureka.cz, současné trendy v nakupování dle e-commerce a vlastní seznam dárků…

Přeji Vám krásné Vánoce ????

Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Petr Štefanský

Petr Štefanský

Jmenuji se Petr a od dob svých studií jsem se potýkal s nejrůznějšími zdravotními problémy. Tato kapitola života ve mě zanechala řadu poznatků a zkušeností, o které bych se s Vámi rád podělil. Některé nepříjemnosti se mi podařilo vyřešit, jiné ještě stále řeším. Zajímají mě nové metody, ale i ty staré a osvědčené po generace. Mým životním mottem je: "každý den máš možnost něco zlepšit"