Nový rok přináší nové hry

👁️‍🗨️ 118 x přečteno

V novém roce se každý z nás na něco těší. Pro gamery to jistě budou nové hry, které letos vychází. Pojďte se s námi podívat na výběr top 5 her, které jsme pro vás připravili!

nový rok přináší nové hry

Rok 2023 bude opravdu speciálním rokem pro svět videoher. Vychází jich totiž tolik, že se člověk snadno ztratí při výběru. Do kterých se tedy vyplatí investovat? Hned se na to společně podíváme, ale nejdřív je potřeba se na tu pařbu pořádně připravit. Co se týká výbavy, tak by kromě ergonomického a kvalitního příslušenství, jako je pořádná herní židle, by neměl hráč také zapomenout na něco pohodlného na sebe. Přeci jen bude trávit u počítače několik hodin denně a v takovém případě je nejlepší volbou volné oblečení. V teplákách a ve stylovém herním triku, přes které můžete přehodit herní mikinu, vám bude dobře i při mnohahodinové hře. Potom stačí připravit si něco dobrého na zub, uvařit kafe nebo čaj, a hurá do hraní!

Forspoken

V akčním RPG, které má datum vydání 24.1.2023, hrajete za Frey Holland, pocházející z New Yorku. Ta se záhadně ocitne ve fantasy světě zvaném Athia a pomocí nově nabytých magických schopností se snaží dostat zpět domů. Po cestě ji provázejí různí společníci, jako například Cuff – magický náramek, plní úkoly, sbírá suroviny, obchoduje a při boji využívá nejen magické prvky, ale také prvky parkouru, takže si s ní užijete spoustu dynamických scén.

Atomic Heart

Další kousek, vycházející letos v únoru, je First-person střílečka Atomic Heart s prvky RPG. Děj hry se odehrává v 50. letech v Sovětském svazu. Hlavní postavou je labilní agent KGB, který je postaven proti vzpouře umělé inteligence. Boj ve hře je založen na střelbě a boji zblízka s improvizovanými zbraněmi. Milovníci stříleček se mají na co těšit!

Children of Silentown

Začátkem roku také vychází adventura s hororovými prvky Children of Silentown, ve které hráč doprovází postavu holčičky Lucy a její kamarády tajemným lesem, plným nejrůznějších příšer. Těšit se můžete na luštění různých hádanek a hraní miniher. U této hry vás čeká zajímavá grafika, poutavý příběh a jedinečná temná atmosféra.

Starfield

Tato videohra od tvůrců ságy The Elder Scrolls byla oznámena již v roce 2018 a vydána měla být v listopadu 2022. Nakonec se její vydání přesunulo na první polovinu letošního roku. Ve hře se ponoříte do vesmíru a dokonce do naší sluneční soustavy. Jedním z vašich prvních úkolů bude zjistit, co se stalo se Zemí, která v té době není úplně obyvatelná, což byl důvod, proč se lidstvo přestěhovalo na Mars. Budete cestovat, objevovat a plnit úkoly. Ve Starfield vás čeká obrovský svět o tisíci planet, jen ho prozkoumat!

One Piece Odyssey

Jedna z prvních her roku 2023 nám představuje dobrodružství postavy Monkey D. Luffyho a jeho pirátských kamarádů. Hlavní postava ztroskotá při obrovské bouři na ostrově Waford a bude se svými kumpány muset probojovat skrz různá monstra až k útěku z ostrova. Hra má propracovaný herní systém, který vás určitě bude bavit. A jelikož byla navržena k oslavě 25. výročí série One Piece, tak můžete očekávat, že tento nový díl odstartuje herní rok 2023 ve velkém stylu.

nový rok přináší nové hry 2

Tak si protáhněte prsty, pohodlně se usaďte a pusťte se do hraní!

 

Autor článku: Tereza Fialová


Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Blogeo.cz

Blogeo.cz

Přinášíme vám zajímavosti a netradiční články na nejrůznější témata. Věříme proto, že si zde každý můžete nalézt to své oblíbené. A když vám naše články udělají radost, je to pro nás největší odměna.