Holení břicha

👁️‍🗨️ 5.7 K x přečteno

Holení břicha je dnes společenskou nutností.

Popravdě je to sice můj osobní názor, ale zároveň podpořený řadou přátel. Chlupaté břicho u žen je zkrátka pravěk a chlupy na chlapském břiše jsou také těžce out. Podobně jsou na tom zarostlá záda. Zkrátka v těchto partiích ty černé a velmi výrazné chlupy nechceme.

holení břicha

Potíž je v tom, že málokdo má to štěstí, že mu chlupy na břiše nerostou. Přitom hladká pokožka v těchto místech je opravdu sexy. Snad ještě řídké a světlejší chloupky jsou výhrou, protože jsou málo viditelné. Nám ostatním nezbývá, než … holení břicha.

Pokud zatím váháte, zda se do holení břicha pustit, zde je pár pro a proti, které Vám mohou v rozhodnutí pomoci:

(+) Hladší pokožka v oblasti břicha
(+) Atraktivnější vzhled a to nejen u dam, ale zejména u pánů
(+) Holení břicha je snadno proveditelné, partie je dobře dostupná
(+) Velké plus v době léta, plavek a slunění se
(-) Pravidelné holení zabere nějaký čas
(-) Riziko poranění, říznutí a podráždění pokožky

Rozhodnuti? Pokud ano, co dalšího je potřeba o holení břicha vědět?

Obecně jsou chloupky v břišní oblasti rozdílné u mužů a u žen. U mužů převládají drsnější, hustější a tmavší chloupky, zatímco většina žen má chloupky na břiše jemnější, řidší a méně výrazné. Proto není žádným překvapením, že v dnešní době stále více mužů řeší holení břicha, zatímco ženy se zaměřují spíše na nohy a intimní partie.

holení břicha u mužů

Samozřejmě je možné podobně jako třeba u holení tváře chloupky na břiše jen zastřihnout strojkem. Každopádně tímto stylem se džungle chloupků zbavíme jen nakrátko. Daleko vhodnější je, najít si kvalitní depilační krém, který odstraní chloupky bezbolestně a hlavně komplet. Tedy tak, aby efekt jemné pokožky na břiše po oholení vydržel co nejdéle. Zároveň se dokonalým oholením výrazně snižuje riziko zarůstání chloupků. Než tedy nějaké polovičaté řešení, doporučuji raději kvalitní depilační prostředek, který ve výsledku ušetří čas (dobu mezi dvěma holeními) i peníze (menší riziko podráždění, nulové opotřebení strojku, žiletek apod.).

Z vlastní zkušenosti mám skvělé dojmy z depilačního krému No Hair Crew. Jedná se o depilační krém primárně určený pro muže, ale sama jej také používám. Na tělo je totiž perfektní a umožňuje dokonalé oholení, které vydrží a bez podráždění pokožky, což je pro mě klíčové. V balení najdete špachtli i podrobný návod v češtině. Pokud chcete vyřešit holení břicha a nelámat si hlavu s tím, kde vybrat něco kvalitního, pak No Hair Crew je velmi dobrou volbou.

Ať již se nakonec rozhodnete pro holení břicha nebo zůstanete přírodními typy, vždy je dobré volit dle toho, co je Vám příjemné a jak se cítíte nejlépe.

Jak se Vám článek líbil?

Vyberte počet hvězdiček (5*=maximum)

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 23

Zatím nehodnoceno :( Podpořte autora Vaším hodnocením.

Michaela Veselá

Michaela Veselá

Ahoj, mé jméno je Míša a pracuji jako kosmetička. Kosmetika a vše související s krásou a aktivním životním stylem je nejen mou profesí, ale i hoby. Speciálně jsem nadšenec do přírodní a dekorativní kosmetiky. Jsem vždy moc ráda, když mé zkušenosti a rady pomáhají lidem k atraktivnějšímu vzhledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.